لوگو chemitp
En
لوگو chemitp
En

منو

گروه محصولات

به نام خدا

احتراما ضمن عرض تشکر به استحضار می رساند شرکت کیمــیا تجـهیزیـاران با سابقه ای نزدیک به یکدهه در زمینه واردات و ارائه تجهیزات آنالیتیکال آزمایشگاهی، مواد شیمیایی و معرف های استاندارد (CRM) فعالیت داشته و بحمدالله هم اکنون به عنوان یکی از فعالترین و بنام ترین شرکت ها در کشور بین آزمایشگاههای صنایع مختلف شناخته شده است.

از افتخارات این مجموعه دارا بودن واحد بازرگانی فعال و قوی با کارگروه تخصصی در واردات کالا از اکثر مبادی اروپایی / آسیایی و تامین بیش از یکصد میلیون قلم کالاهای تخصصی مورد نیاز اکثر آزمایشگاهها از حدود سیصد کارخانه مطرح دنیا می باشد، همچنین این شرکت آمادگی خود را جهت همکاری و واردات تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاهها با نازلترین قیمت طبق سفارش در کوتاه ترین زمان ممکنه اعلام می دارد.


  • پرسنل کوشای این مجموعه همه روزه از ساعت 8 صبح لغایت 4:30 بعداز ظهر و در روزهای پنج شنبه تا ساعت 12:30 پاسخگوی تماس های شما سروران گرامی می باشند.
  • لطفا جهت دریافت اطلاعات کالاهای موجود و لیست موجودی انبار با بخش فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید
  • دستگاههای فروخته شده از سوی این شرکت، دارای یک سال گارانتی رایگان و ده سال خدمات پس از فروش (تامین قطعات و لوازم مصرفی) می باشند

همچنین در راستای بهینه سازی و پیگیری پرونده ها، خواهشمند است هرگونه درخواست و یا استعلام از طریق نمابــر به شماره ۳۲۳۲۳۰۲۰ – ۰۷۱ و یا ایمیل به آدرس info@chemitp.com ارسال گردد.

  • امید است با ارائه خدمات فوق الذکر با کیفیت مناسب، همواره پاسخگوی اعتماد و توجه ارزنده شما دوستان و سروران گرامی باشیم.